Ursynów Music Fest ffot. Wolha

Ursynów Music Fest

K2_WRITER_BY / Muzyka / piątek, 03 marzec 2017 19:11

Dzielnica Ursynów m. st. Warszawy i Młodzieżowa Rada Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy zapraszają do udziału w trzeciej edycji „Ursynów Music Fest – Młodzieżowym Konkursie Muzycznym”. To szansa dla młodych twórców, aby zaprezentować się ursynowskiej publiczności !

Od 40 lat Ursynów jest rozsławiany przez mieszkających i tworzących tu artystów. Młodzieżowy konkurs muzyczny to ogromna szansa dla młodych wykonawców, którzy mają możliwość rozpoczęcia swojej kariery od koncertu podczas Dni Ursynowa. Lepszego startu nie można wyobrazić sobie w roku jubileuszu Ursynowa. Gorąco zachęcam wszystkich marzących o karierze muzycznej do sprawdzenia swoich sił w Ursynów Music Fest” – podkreśla Zastępca Burmistrza Łukasz Ciołko.

Celem Konkursu jest wyłonienie maksymalnie trzech laureatów, spośród wysłuchanych solistów – wokalistów i zespołów, którzy wystąpią podczas koncertu w trakcie Dni Ursynowa 2017 lub innych imprez towarzyszących jubileuszowi 40-lecia Ursynowa.

Do Konkursu mogą zgłosić się mieszkańcy Ursynowa w wieku od 13 do 25 lat – uczniowie ursynowskich gimnazjów i liceów oraz studenci uczelni wyższych.

Wśród członków zespołów musi znaleźć się co najmniej jeden mieszkaniec Ursynowa, jeden uczeń ursynowskiej szkoły, bądź jeden student ursynowskiej uczelni.

Zgłoszenie do Konkursu musi zawierać:

  • wypełnioną Kartę zgłoszeniową
  • dwa utwory muzyczne (tylko w formacie mp3).

Zapisy potrwają do 30 marca.Eliminacje, koncert laureatów oraz rozdanie nagród odbędą się 6 kwietnia w Multikinie Ursynów. Regulamin, karta zgłoszenia oraz plakat dostępne na stronie internetowej: www.ursynow.pl/mlodziezowy-konkurs-muzyczny/

K2_AUTHOR

Adam

Adam

tu potrzebny jest opis użytkownika

Skomentuj

Please publish modules in offcanvas position.