Otwarcie Otwarcie ekspozycji „Zielona Dzielnica”

Otwarcie Otwarcie ekspozycji „Zielona Dzielnica”

K2_WRITER_BY / Kultura / poniedziałek, 10 kwiecień 2017 08:49

Zapraszamy na otwarcie ekspozycji „Zielona Dzielnica”, które odbędzie się 10 kwietnia o godz. 18.00 w holu ursynowskiego Ratusza, al. Komisji Edukacji Narodowej 61. Wystawę będzie można oglądać w godzinach pracy urzędu w dniach 10-24 kwietnia 2017 r.

 Na ekspozycję „Zielona Dzielnica” składa się 28 fotografii powstałych na terenie Dzielnicy Ursynów. Zdjęcia i sama wystawa powstały w ramach stypendium artystycznego, jakie przyznał Joannie Antosik Urząd Dzielnicy Ursynów.

„W zeszłym roku wróciliśmy do przyznawania stypendiów artystycznych i była to słuszna decyzja, ponieważ prace utalentowanych ursynowian rozsławią naszą dzielnicę. Będziemy mogli się o tym przekonać oglądając fotografie Pani Joanny Antosik, a jej wystawa znakomicie wpisuje się w obchody 40-lecia Ursynowa” – mówi Zastępca Burmistrza Łukasz Ciołko.

O AUTORCE

Mieszkanka Ursynowa. Z wykształcenia architekt krajobrazu, z zamiłowania fotograf przyrody. Z czasem pojawiło się teżzainteresowanie fotografią, które przerodziło się w wielką życiową pasję. Z biegiem lat autorka zdobywała doświadczenie, uczyła się nowych technik fotografowania. W 2008 roku zainteresowała się również montażem pokazów audiowizualnych o tematyce przyrodniczej i ta pasja towarzyszy jej do dnia dzisiejszego.

K2_AUTHOR

Adam

Adam

tu potrzebny jest opis użytkownika

Skomentuj

Please publish modules in offcanvas position.