URSYNÓW HIP HOP FEST -29.10

URSYNÓW HIP HOP FEST -29.10

K2_WRITER_BY / Muzyka / poniedziałek, 23 październik 2017 08:34

Zapraszamy na trzecią edycję festiwalu hip-hop, gdzie zaprezentują się czołowi wykonawcy polskiej sceny hip-hopowej. Koncerty odbędą się w niedzielę 29 października w Arenie Ursynów, ul. Pileckiego 122. Strat godz. 19.00.

Wstęp na podstawie bezpłatnych kart. Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na koncert, w terminie 19–23 października wyślij zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule e-maila wpisz HIP-HOP oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 24 października do godz. 16.00 otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

Nie zostałeś wylosowany? 27 października sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Urzędzie Dzielnicy Ursynów oraz Arenie Ursynów, a także na profilu FB Urzędu (warszawa.ursynow) od godz. 10. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane w Arenie Ursynów godzinę przed koncertem.

K2_AUTHOR

Adam

Adam

tu potrzebny jest opis użytkownika

Skomentuj

Please publish modules in offcanvas position.