Znamy zwycięzców WOM w kategorii młodzieży w badmintonie

Znamy zwycięzców WOM w kategorii młodzieży w badmintonie

K2_WRITER_BY / Sport / poniedziałek, 26 luty 2018 09:28

Warszawska Olimpiada Młodzieży cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W środę 21 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 340 spotkała się młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów by rywalizować w badmintonie.

Do zawodów na etapie dzielnicowym, przystąpiła młodzież z klas siódmych podstawówek i klas wygasznych gimnazjaów z 14 ursynowskich szkół. Standardowo uczniowie podzieleni zostali w rywalizacji na grupy dziewcząt i chłopców. Obserwując zawody byliśmy pod ogromnym wrażeniem umiejętności uczestników. Niektórzy zawodnicy reprezentowali naprawdę wysoki poziom i co więcej wykazywali ogromną wolę walki dążąc do zwycięstwa. Ostatecznie w grupie dziewcząt wygrały reprezentantki SP 340 co wiąże się z reprezentowaniem dzielnicy w ogólnowarszawskich rozgrywkach. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z SP 384, a trzecie z SP 112.

Najbardziej ekscytująca rozgrywka stoczona została pomiędzy SP 303, a SP 323 w grupie chłopców. Rywalizujący ze sobą w finale zawodnicy, wykazali się ogromnymi umiejętnościami dostarczając przy tym kibicom niesamowitych emocji. Walka była tak zacięta, że o zwycięstwie zadecydował dopiero 3 set.

Tym samym w grupie chłopców najlepszą reprezentacją okazała się być młodzież z SP 303. Drugie miejsce zajęli chłopcy z SP 323, a trzecie z SP 336.

Laureaci odebrali z rąk zastępcy burmistrza Antoniego Pomianowskiego puchary, medale i dyplomy. Teraz czekamy na kolejne rozgrywki, tym razem na poziomie warszawskim.

K2_AUTHOR

Super User

Super User

Skomentuj

Please publish modules in offcanvas position.