Odetnij przewód za pomocą tych gadżetów do wymiany kabli

Odetnij przewód za pomocą tych gadżetów do wymiany kabli

K2_WRITER_BY http://fungadgeting.com / Ciekawostki / poniedziałek, 26 luty 2018 14:34

Ponieważ rachunki za kabel wynoszą rutynowo 200 USD, nie dziwi fakt, że frustracja związana z usługą telewizyjną rośnie. A przecięcie kabla jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie znacznej ilości pieniędzy na dłuższą metę, a zakończenie tych subskrypcji może być przerażającą perspektywą. To dlatego, że ten nowy świat jest podobny do Dzikim Zachodzie – dostępne są niezliczone usługi strumieniowania i urządzenia do wyboru, ale udogodnienia, z których korzystasz, będą wymagały badań i wysiłku.

A ile zaoszczędzisz, w dużej mierze zależy od tego, ile kanałów chcesz. Różne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Hulu Plus i Sling TV, mają różne miesięczne opłaty i oferują szeroki zakres treści. Pamiętaj, że musisz także subskrybować usługę szybkiego internetu, aby przesłać strumieniowo wideo.

A ponieważ stracisz swoją skrzynkę telewizji kablowej podczas rozwodu, będziesz musiał także odebrać nowy sprzęt, aby przywrócić telewizor do działania. Oto kilka rozwiązań do rozważenia:

Mohu Leaf 50 Antena HDTV z wbudowanym wzmacniaczem

Photo Credit: Mohu

Najlepszym sposobem uzyskania lokalnych kanałów (i programowania sieciowego) jest dobra antena HDTV. Na szczęście, nowe modele nie wymagają wspinania się na dach lub spuszczania pary uszy królika na ekranie telewizora. Liść 70 USD ma dyskretną konstrukcję, która nie jest dużo większa (ani grubsza) niż kartka papieru. Można go zawiesić w dowolnym miejscu i jest niezwykle skuteczny w odbieraniu lokalnych kanałów o wysokiej rozdzielczości w zasięgu 50 mil, nawet w niektórych sieciach, które może nie oferować Twój system kablowy lub satelitarny.

TiVo Roamio

Nawet w świecie oglądania na żądanie DVR jest niezbędnym elementem wyposażenia. Roamio za 400 USD to marzenie kosiarza. Współpracuje z anteną bezprzewodową (OTA), rejestrując jednocześnie do czterech koncertów i przechowuje do 150 godzin nagrań w jakości HD. Ma również wszystkie funkcje, których można oczekiwać od Tivo – jak pomijanie reklam i “Quick Mode”, co przyspiesza pokazy o 30% (na wypadek, gdyby poruszały się zbyt wolno, aby Ci się spodobało). Za tą cenę pudełko pozwala także zrezygnować z miesięcznej opłaty serwisowej TiVo, opłaty, którą muszą płacić podłączeni odbiorcy. (Przecinaki kabli powinny omijać najnowszy model TiVo Bolt +, który wymaga karty kablowej do nagrywania programów.)

Roku Streaming Stick

Photo Credit: Roku

Jeśli planujesz przesyłać strumieniowo treści wideo od dostawców usług, takich jak Netflix i Hulu, i nie przejmuj się lokalnymi kopiami programów, 50 USD Roku Streaming Stick to niedroga opcja warta rozważenia. Dzięki ponad 350 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych dostępnych w różnych serwisach, Roku’s jest także najbardziej dostępnym na rynku kodem strumieniowym na rynku, co oznacza, że możesz dodać usługi, które nie są częścią domyślnej oferty urządzenia. Pokazuje strumień w jakości 720p i 1080p, a patyk obsługuje dźwięk DTS Digital Surround. Aby korzystać z Roku, potrzebujesz solidnego połączenia Wi-Fi, ponieważ nie obsługuje ono kabli internetowych.

Google Chromecast

Jeśli chcesz poprawić jakość obrazu, gdy oddzielasz się od swojej firmy kablowej lub satelitarnej, wysokiej jakości odtwarzacz strumieniowy Google jest w stanie wyświetlać wideo o rozdzielczości 4K w ultra wysokiej rozdzielczości i HDR (high dynamic range). 69 streamer oferuje również możliwość połączenia za pomocą zarówno WiFi, jak i kabla Ethernet (późniejszy z nich może być rozsądniejszym wyborem dla zawartości 4K). Podobnie jak w przypadku standardowego modelu Chromecasta, łączy telewizor z różnymi usługami, w tym Netflix, Pandora MLB.tv i HBO Now. Możesz kupić google chromecast ultra z Target, Walmart lub Best Buy.

Apple TV

Photo Credit: Apple
Photo Credit: Apple

Jeśli nosisz iPhone’a i iPada – a Twój mobilny świat jest powiązany z ekosferze aplikacji Apple – warto włączyć Apple do swojej misji cięcia przewodów. Począwszy od 149 USD, Apple TV oferuje większość głównych usług streamingowych, a ostatnio ogłosił plany oferowania ekskluzywnych treści (takich jak spinoff do popularnego segmentu Carpool Karaoke Jamesa Cordena). Dekoder obsługuje także 1600 aplikacji wideo, ma silną rekomendację, a wszelkie filmy, muzykę lub programy telewizyjne kupione w sklepie iTunes można odtwarzać za pośrednictwem tego urządzenia. Ponadto wszystkie zdjęcia lub filmy z iPhone’a lub konta iCloud mogą być również wyświetlane na ekranie telewizora.

Amazon Fire TV

Photo Credit: Amazon
Photo Credit: Amazon

Jeśli zamiast Apple jesteś zagorzałym klientem Amazona, $90 Fire TV może być dla ciebie lepszym rozwiązaniem. Jest nieco droższy niż Fire TV Stick (40 USD), ale obsługuje strumieniowe przesyłanie 4K i współpracuje z asystentem głosowym Alexa firmy Amazon za pomocą pilota, który pozwala szybko przeskoczyć do przodu lub wyszukać żądaną zawartość. Podobnie jak większość usług przesyłania strumieniowego, Fire TV obsługuje Netflix, ale będzie cię to kłaniać w kierunku własnego Prime Video, który ma kilka ekskluzywnych filmów i programów. Jest także wyjątkowo konfigurowalny, umożliwiając dodanie ponad 90 kanałów premium i specjalistycznych, w tym HBO i Showtime bez abonamentu kablowego.

Skomentuj

Please publish modules in offcanvas position.