Wydrukuj tę stronę
W tę sobotę kolejna zbiórka krwi Krewkiego Ursynowa. Przyłączysz się?

40 litrów krwi na 40 lat Ursynowa – pod takim hasłem już po raz drugi Krweki Ursynów zachęca mieszkańców dzielnicy do oddania krwi. Zbiórka odbędzie się przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów w sobotę 1 lipca w godzinach 10:00 – 15:00. 

Podczas ostatniej zbiórki zorganizowanej przez Krewki Ursynów, krew oddało 40 osób, a aż 70 zostało zarejestrowanych. Chętnych do oddania krwi było więcej, ale ze względu na ograniczenia czasowe nie wszyscy zostali „obsłużeni”. Jeśli nie zdążycie – nic straconego. Krewki Ursynów planuje kolejne zbiórki 29 lipca, 26 sierpnia, 30 września, 28 października oraz 25 listopada. Akcja odbywa się przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Ursynów.

 

 

Czytany 951 razy
Agnieszka Pająk-Czech

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

52 komentarzy

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. More details…