Burmistrzowie Ursynowa wraz z przedszkolakami zasadzą żonkile dla hospicjum

Już w najbliższy piątek (20 października) o godz. 10:00 burmistrzowie Ursynowa Robert Kempa i Łukasz Ciołko wraz z dziećmi z Przedszkola nr 52 będą sadzić żonkile przy ul. Kajakowej 12b w Warszawie. Wszystko w ramach III edycji programu „Pola Nadziei”, realizowanego przez Fundację Hospicjum Onkologiczne.
 
Przyjdź, zobacz, porozmawiaj
Będzie to niepowtarzalna okazja, aby nie tylko zapoznać się z warunkami przyłączenia do programu “Pola Nadziei”, ale także by dowiedzieć się więcej na temat ursynowskiego hospicjum, jego działalności oraz możliwości udzielenia wsparcia.
– Akcja rozpocznie się o 10:00 pod siedzibą ursynowskiego Domu Kultury przy ul. Kajakowej 12b. Zapraszamy do wspólnego sadzenia! Przyjdźcie, zobaczcie i porozmawiajcie z nami! Chętnie opowiemy więcej nt. programu „Pola Nadziei”! - zaprasza Marcin Milczarski, fundraiser i koordynator projektów społecznych w Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.
 
Symbol nadziei
Żonkil uważany stał się także znakiem rozpoznawczym międzynarodowego programu „Pola Nadziei”. Wspólne sadzenie to pierwszy etap każdej z edycji kampanii. Sprawdź, jak to wyglądało w poprzedniej edycji:
Sadzenie podczas II edycji: https://www.youtube.com/watch?v=d15h_7nVl9w
Kwesta podczas II edycji: https://www.youtube.com/watch?v=LymuJeJe-SY

„Pola Nadziei” to międzynarodowy program realizowany wyłącznie przez hospicja i ich przyjaciół. Naszym celem jest nie tylko pozyskiwanie środków na rzecz pacjentów, ale także propagowanie wśród dzieci i młodzieży idei niesienia bezinteresownej pomocy. Program skierowany jest przede wszystkim do przedszkoli, szkół, ale również biznesu i spółdzielni mieszkaniowych.


Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie
Od 27 lat niesiemy bezpłatną pomoc ludziom, którzy są u kresu życia w chorobie onkologicznej. W skali roku 130-osobowy zespół otacza opieką ponad 3,3 tys. pacjentów. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu i wielkiemu sercu darczyńców oraz wolontariuszy. To miejsce, w którym dbamy o godne życie każdego człowieka. W którym pomagamy cieszyć się każdą chwilą życia, aż po jego kres. Nasze doświadczenie uczy, że zapewniając chorym kompleksową i pełną opiekę, dbając o wypełnienie czasu różnorodną aktywnością, częstokroć sprawiamy, że zmienia się życie ich i ich rodzin.

Patroni honorowi kampanii: Robert Kempa, Burmistrz Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Partnerzy kampanii: Roche Polska Sp. z o.o

 

 

Czytany 107 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 październik 2017 12:56
Mariusz Wojciech Łapiński

tu potrzebny jest opis użytkownika

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  40 lat

O nas

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami

Dane fundacji:

Fundacja Radioursynów

KRS: 0000548101, NIP: 9512389916, REGON: 361003415
ul. Wasilkowskiego 8 lok 36 02-776 Warszawa, tel: +48 511 32 99 21

www.radioursynow.pl , e-mail: fundacja@radioursynow.pl

Konto: 89 1140 2004 0000 3302 7561 5675

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. More details…